Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Oddział Kina Mato

Znajdziesz tutaj Karty Postaci załóg rebelianckich.

Oddział Kina Mato

Postprzez Kin Mato » 14 wrz 2016, o 14:45


Jolly Roger lub Znak Rozpoznawczy:

Brak, jedynie niebieska powiewająca flaga


Kin Mato

Kin Mato ma dwadzieścia pięć lat. Urodził się na małej wysepce w East Blue. Gdyby dzisiaj ktoś go spytał skąd pochodzi, ta nazwa nic by mu nie powiedziała, jego rodzinna wyspa zniknęła z wszelkich map. Sam nie pamięta dokładnie tego miejsca, jednak jego rodzice często o tym wspominali. Mówili, że marynarka uznała, iż na ich wyspie panoszy się zgraja piratów, że wszyscy na wyspie są piratami i miejsce to zostało zmazane ze świata. Szczęśliwie, on sam i jego rodzina zdołali umknąć przed pojawieniem się marynarki. Często opowiadano mu o Marynarce i Rebeliantach, dwóch wrogich siłach. Od dziecka pragnął dołączyć do sił rebelianckich, by móc walczyć z tymi, którzy pozbawili go domu. Jednego razu nawet wyznał to marynarzowi, ale ten się jedynie zaśmiał i zachęcił go do wstąpienia do Marines. Uznał temperament chłopaka za przejściowy. W wieku około 16 lat, poznał że istniał jakiś powód w tym, że tyle się dowiadywał od rodziców o rewolucjonistach, oni sami byli członkami tej organizacji. Sam bardzo chętnie dołączył do nich i razem z rodziną i przyjaciółmi tępił marynarzy i pomagał w chwilach, gdy oni niedomagali. Pewnego razu wpadł na pomysł, by szukać sojuszników u piratów. Wśród degeneratów i wyrzutków chciał znaleźć ktoś na tyle porządnego, by pomagać w wielkiej misji przeciw siłom Marines. Z tym planem postanowił wypłynąć na Grand Line i opcjonalnie spotkać też się z Rewolucjonistami w ich głównej bazie na tym morzu. Przydzieleni zostali do niego Hissho i Samui.


Hissho

Hissho to starszy czterdziestoletni mężczyzna. Żył dosyć spokojnie, w wieku młodzieńczym na jego rodzinnym West Blue nie działo się za wiele. Dorósł, zaczął pracę na farmie i w wieku 23 lat ożenił się. Był to jednak czas, który zmienił cały świat, zginął wtedy Król Piratów, Złoty Roger. W obawie że jego rodzina zginie od piratów, wynieśli się z tych terenów, sprzedając wcześniej całą farmę i zamieszkali na dużej wyspie, strzeżonej przez Marynarzy metropolii. Czując się tutaj bezpieczni, Hissho zajął się gotowaniem, a jego brat zaciągnął się do Marines. Żyli w dostatku, Hissho z małych restauracji przeniósł się do bardziej profesjonalnych miejsc i ludzie z miłą chęcią próbowali jego dań. Gdy wybiło mu już 35 lat, stało się coś, czego nikt by się nie spodziewał. Jego brat zniknął jakiś miesiąc wcześniej. Po mieście latały listy gończe, okradł kilka ładowni i sprzedał broń, po czym ulotnił się. Dosyć głupi koniec kariery kapitana ale po miesiącu czasu został odnaleziony. Tego czasu w bazie rządził bardzo rygorystyczny i ostry kontr-admirał. Kilku marynarzy zaczołgało go, rannego i związanego do jego domu i na jego oczach rozstrzelali całą jego rodzinę, po czym jego samego. Hissho nie było akurat w domu. W końcu wydało się, że ktoś przeżył, ale nie było sensu zabijać kogoś, skoro winny już nie żył, kara została odbyta. Hissho był wściekły. Cała jego rodzina zginęła a żaden marynarz nawet nie rzucił okiem na niego, nie interesowali się jego losem. Sprzedał wszystko i ostatecznie w wieku 40 lat wypłynął w morze na wielkim statku. Tracąc sens życia, po prostu kierował się do przodu, nie wiedział co robi. Zaatakowali go piraci i obrabowali, zostawiając na pastwę losu na małej łódce. Cudem przeżył, co dla niego na dobrą sprawę było klątwą. Na samym środku morza Paradise został odnaleziony pływając na desce zniszczonej łódki przez Samui, rewolucjonistkę. Zaproponowała mu, by dołączył do rebelii i mężczyzna z chęcią się zgodził, w końcu znalazł sens swojego życia, zemścić się na marynarzach, którzy zniszczyli jego życie. Po pięciu latach, przeniósł się na East Blue, gdzie został przyłączony razem z Samui do grupy Kina Mato. Niedawno wcześniej zjadł owoc Saru Saru no Mi: Model Gorilla, stając się człowiekiem-gorylem.Samui

Samui ma dwadzieścia dwa lata. Nie znała swoich rodziców, od urodzenia pływała z piratami, którzy zniszczyli jej rodzinne strony a ją zabrali z litości. Nie była dobrze traktowana, gdy tylko nauczyła się chodzić, prała, zamiatała i sprzątała. Nauczyła się wyznaczać kurs, oraz rozpoznawać pogodę, a także dużo więcej z dziedziny nawigacji. Nawigator załogi był też wyjątkowo dobrym człowiekiem i dawał jej dużo dobrych rzeczy, nawet jeśli sam musiał na tym stracić. Gdy miała 6 lat, pół załogi zginęło od ciężkiej choroby, w tym wspomniany nawigator. Została sama, a kapitan po tej stracie stał się dla niej jeszcze surowszy. Niedługo potem ta osłabiona załoga została zaatakowana gdy próbując zdobyć jakieś towary i ludzi, zostali zaatakowani na pewnej wyspie przez rewolucjonistów. Zginęli wszyscy, poza tą małą dziewczynką. Jej sytuacja była dosyć zabawna, na pustym statku dziewczynka broniła się kijem od miotły przed swoimi wybawcami. Została zabrana, dobrze odziana i rozpoczęła nowe, zwyczajne życie. Chciano zostawić ją w jakiś dobrych rękach, jednak ona wolała odpłynąć z rebeliantami i razem z nimi wykonywać ich misje. Dowiedziała się, że marynarze są często nawet gorsi od piratów a oni są gotowi zmienić świat na lepsze. Z tego powodu przyłączyła się do nich. Po 9 latach była już wykwalifikowaną kobietą rewolucjonistką i wybrała się do Grand Line, by tam szkolić się jeszcze bardziej. Dwa lata później jej załoga przypadkiem znalazła dryfującego na morzu mężczyzne, Hissho, który szybko stał się jej przyjacielem. Tak jak ona postanowił dołączyć do rewolucjonistów i nie było misji, zadania, którego nie wykonywaliby razem. Bardzo szybko do siebie przywykli i byli dla siebie jak rodzina, jak ojciec i córka. Po jakimś czasie przeniesiono ich do East Blue i zostali przyłączeni do grupy Kina Mato.


Danang Amos

Danang ma dwadzieścia dwa lata i pochodzi z Wyspy Yotsuba. Żył tam w dostatku, nigdy mu niczego nie brakowało. Od młodego jednak czuł, że chce coś robić dla innych, chciał poprawić świat i dlatego dołączył do Marines. Już w tym szczenięcym wieku, trenował i starał się być silniejszy, choć wypadł dosyć przeciętnie w porównaniu z innymi marynarzami. Od czasu do czasu wypływał na misję, jednak zwykle siedział na rodzinnej wyspie, długo zostawał na miejscu, nie rozwijał się i podupadał jeśli chodzi o te sprawy. W końcu, wszyscy znali go jako Marynarza Dananga, albo “Pod-Mata” Dananga. Ostatecznie chłopak stracił wolę walki, jakąkolwiek chęć rozwoju, a jego wszystkie ambicje poszły w szary kąt, skąd nikt nie chciał ich podnieść. Mimo to, wciąż był Marynarzem, aż po jakimś czasie na wyspie pojawił się bezlitosny i wściekły kapitan, który znalazł sobie w Danangu ofiarę, którą mógł manipulować. Bawił się nim, coraz bardziej i bardziej niszcząc jego już nadpsutą wolę i dumę aż w końcu postanowił, że nie będzie trzymał przy sobie takiego “bałwana” i postanowił się go pozbyć. Tego samego dnia poznał on załogę Kina Mato i w sytuacji w której był bliski śmierci, został uratowany a sam kapitan został zdetronizowany. Tego samego dnia zanim jeszcze poznał załogę rebeliantów ukradł im Diabelski Owoc i zyskał moce Hana Hana no Mi. Ostatecznie opuścił on Marynarkę i dołączył do Rebelianckiej załogi Kina Mato!

ŁÓDŹ
Nazwa statku: Mały Samuraj
Pojemność statku: 6
Główny materiał: Drewno wysokiej jakości
Dodatkowy materiał: Drewno
Cena: 5 000 000


Opis: Jeden z najpopularniejszych modeli dostępnych w niemal każdej stoczni na świecie. Łódź sprawdza się idealnie dla niewielkich załóg do 6 osób. W środku znaleźć można 3 małe pokoje do dowolonego zagospodarowania przez użykownika, w tym powierzchnia magazynowa. Podstawowym materiałem użytym do budowy jest drewno, jednak cieśle zadbali o jego wysoką jakość. Naprawy ewentualnych uszkodzeń tej łodzi są na tyle proste, że niemal każdy cieśla jest w stanie je przeprowadzić.
Uszkodzenia:

Magazyn:
Wyposażenie:

ObrazekRegular Den Den Mushi
Powszechnie postrzegane jako najczęstszy typ Den Den Mushi. Są zbyt duże, by wygodnie je nosić, lecz ich zakres sygnału jest znacznie większy niż Baby Den Den Mushi. Mogą również służyć jako fax jeżeli prawidłowy przedmiot zostanie podłączony do nich. Są w stanie tworzyć połączenia na dalekie odległości, na tyle dalekie by tworzyć sygnał na cały świat.
Zasięg: Cały Świat

Obrazek
White Den Den Mushi
Den Den Mushi mogące być podłączonym do innego Den Den Mushi. Wysyłają fale psychiczne, które uniemożliwiają przechwycenie połączeń; w taki sposób, są one przeciwieństwem czarnego Den Den Mushi. Są one bardzo rzadkie.
Zasięg: N/D
Wymagania: Członkostwo w Yonko bądź bycie wysoko postawionym Rebeliantem

Katana (4 sztuki)
Opis: Pojedyncze ostrze z zakrzywionym końcem, dawniej używana przez samurai. Katany są tworzone w różnych formach.
Długość ostrza: 70
Obrażenia: Sieczne; Kłute
Wymagania: N/D
Cena: 12 500 Beli
Poziom: 1

Uzbrojenie:

Wymagana liczba osób do obsługi i poruszania sie stakiem: 1
Wymagany poziom nawigatora do sterowania statkiem: 2
Wymagany poziom cieśli do zbudowania statku oraz dokonywania napraw: 2
Ostatnio edytowano 14 wrz 2016, o 15:07 przez Kin Mato, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika

Kin Mato
 
Posty: 80
Dołączył(a): 30 lis 2013, o 15:07
Załoga: Załoga Kina Mato
Sojusz: Rebelianci

Re: Oddział Kina Mato

Postprzez Kin Mato » 14 wrz 2016, o 14:45

Archetyp: Rebeliant
Imię i Nazwisko: Kin Mato
Przydomek: Potomek Rebeliantów
Rasa: Człowiek
Statek: Mały Samuraj
Pozycja: Kapitan
Ranga: Dowódca
Cena za głowę: 0 Beri
Siła: 3
Szybkość: 3
Wytrzymałość: 1
Siła Woli: 0
Percepcja: 2
Inteligencja: 0

Umiejętność Praktyczna: Dowodzenie 1
Styl Walki: Nitoryu 3
Haki Obserwacji: -
Haki Uzbrojenia: -
Haki Królewskie: -

Cechy Specjalne: brak
Nazwa Japońska: Nigiri
Pisownia Japońska: 弐斬り
Nazwa Angielska/Polska: Double Slash
Domyślna Nazwa: Nigiri
Opis: Użytkownik ustawia się w pozycji, w której trzyma miecze równolegle do siebie, skierowane ostrzem w tą samą stronę. Jest to pozycja wyprowadzająca do technik takich jak: Toro, Otoro, Hirameki, Samon i Maguma.
Wymagany poziom: 1


  Nazwa Japońska: Tōrō, Ōtōrō, Hirameki, Samon
  Pisownia Japońska: 登楼, 応登楼, 閃, 砂紋
  Nazwa Angielska/Polska: Climbing a Tower, Reply Climbing a Tower, Flash, Sand Drawing
  Domyślna Nazwa: Toro, Otoro, Hirameki, Samon
  Opis: Technika ta dzieli się na parę wariantów:
   Toro: Użytkownik robi zamach w górę, przy użyciu obydwu mieczy. W efekcie tworzy dwie skompresowane fale powietrza, które kierują się ku górze.
   Otoro: Użytkownik robi zamach w dół, przy użyciu obydwu mieczy. W efekcie tworzy dwie skompresowane fale powietrza, które kierują się ku dołu.
   Hirameki: Użytkownik robi zamach w lewo rób prawo, przy użyciu obydwu mieczy. W efekcie tworzy dwie skompresowane fale powietrza, które kierują się ku przodzie.
   Samon: Użytkownik robi zamach w lewo rób prawo, przy użyciu obydwu mieczy. W efekcie tworzy dwie skompresowane fale powietrza, które kierują się ku dołu.
  Wymagany poziom: 2
  Wymagania: Nigiri


Nazwa Japońska: Sai Kuru
Pisownia Japońska: 犀回
Nazwa Angielska/Polska: Rolling Rhino
Domyślna Nazwa: Sai Kuru
Opis: Użytkownik, trzymając dwa miecze przed sobą, zaczyna się obracać. W efekcie tworzy małe tornado zdolne wyrzucić przeciwników w powietrze. Technika nie zadaje żadnych obrażeń.
Uwagi:
 • Technika nie zadaje żadnych obrażeń.
Wymagany poziom: 2
Katana (2 sztuki)
Pojedyncze ostrze z zakrzywionym końcem, dawniej używana przez samurai. Katany są tworzone w różnych formach.
Długość ostrza: 70
Obrażenia: Sieczne; Kłute


Rewolwer (Sześciostrzałowy)
Opis: Krótki pistolet z magazynem bębnowym. Pistolet ten mało się różni jeżeli chodzi o zasięg oraz o obrażenia od skałkowego. Jedyne w czym jest lepszy to w tym iż może mieścić w sobie aż 6 naboi na raz dzięki czemu nie trzeba go co chwilę przeładowywać.
Uwagi:
 • Mimo, że mieści w magazynku 6 naboi ładowanych oddzielnie to pistolet strzela nimi pojedynczo.
Zasięg: 300m
Magazynek: 6 naboi


100 Kul do broni palnej


Kastet
Zwykły kastet zakładany na rękę.
Obrażenia: Obuchowe
Poziom: 1


Baby Den Den Mushi
Miniaturowa wersja Regular Den Den Mushi, która mieści się bezproblemowo w ręce użytkownika. Ich główną wadą jest słaby zasięg - można przez nie rozmawiać tylko w obrębie jednej wyspy.
Zasięg: Jedna Wyspa
Osobowość: Kin to dosyć żywiołowy młodzieniec. Wie czego chce i stara się to dostać. Jako że jego rodzice i on sam są rewolucjonistami, bardzo darzy to szacunkiem i chce być coraz lepszy w tym fachu. Stara się być coraz silniejszy i pokonywać coraz większych wrogów, dlatego zdarza się czasem, że emocje biorą nad nim górę, choć nieudolnie bardzo stara się być spokojnym i dobrym dowódcą. Zazwyczaj, lubi poczytać jakąś książkę pełną akcji, a potem, co dosyć dziecinnie wygląda, stara się powtórzyć ruchy książkowego bohatera. Bywa, że przez takie cechy staje się upierdliwy, a na 25 lat powinien być trochę poważniejszy. Uwielbia samurajów i bardzo chce odwiedzić kiedyś ich kraj.

notatki
Ostatnio edytowano 18 wrz 2016, o 22:08 przez Kin Mato, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika

Kin Mato
 
Posty: 80
Dołączył(a): 30 lis 2013, o 15:07
Załoga: Załoga Kina Mato
Sojusz: Rebelianci

Re: Oddział Kina Mato

Postprzez Kin Mato » 14 wrz 2016, o 14:46

Archetyp: Rebeliant
Imię i Nazwisko: Hissho
Przydomek: Małpolud
Rasa: Człowiek
Statek: Mały Samuraj
Pozycja: Bosman
Ranga: Członek rebeliantów
Cena za głowę: 0 Beri
Siła: 2
Szybkość: 0
Wytrzymałość: 2
Siła Woli: 0
Percepcja: 1
Inteligencja: 0

Umiejętność Praktyczna: Kucharstwo 1
Owoc: Saru Saru no Mi: Model Gorilla 1
Haki Obserwacji: -
Haki Uzbrojenia: -
Haki Królewskie: -

Cechy Specjalne: -
Tai hayai: Gorirashirizu
Pisownia Japońska: 対速い: ゴリラシリーズ
Nazwa Polska: Szybka kontra: Goryla seria
Domyślna Nazwa: Tai hayai: Gorirashirizu
Opis: Użytkownik, po ochronieniu się przed jednym atakiem, wyprowadza trzy szybkie ataki w stronę przeciwnika. Pierwszy skierowany jest w twarz, by ogłuszyć przeciwnika a następnymi są uderzenie w brzuch i silny kopniak w szczękę, mający doszczętnie znokautować przeciwnika.
Obrażenia: Obuchowe.
Zasięg: Bezpośredni
Wymagany poziom: 1
Obrazek Rewolwer
Krótki pistolet z magazynem bębnowym. Pistolet ten mało się różni jeżeli chodzi o zasięg oraz o obrażenia od skałkowego. Jedyne w czym jest lepszy to w tym iż może mieścić w sobie aż 6 naboi na raz dzięki czemu nie trzeba go co chwilę przeładowywać.
Uwagi: Mimo, że mieści w magazynku 6 naboi ładowanych oddzielnie to pistolet strzela nimi pojedynczo.
Zasięg: 300m
Magazynek: 6 naboi


100 Kul do broni palnej


ObrazekŻelazna Maczuga
Żelazna maczuga średniej długości posiadająca kolce, lecz pomimo pozorów nie są zbyt ostre tak więc wychodzi na to, że w połowie są dla ozdoby.
Długość: 60
Obrażenia: Obuchowe


ObrazekNóż
Opis: Małe ostrze, najczęściej używane do krojenia chleba, ale nie zabraknie osób, które nie mając innej broni wymachują nim jak szaleni. Są nawet specjaliści w tej dziedzinie sztuki walki. Nie często widzi się specjalistów od krojenia chleba.
Długość ostrza: 20 cm
Obrażenia: Sieczne; Kłute


ObrazekKastet
Zwykły kastet zakładany na rękę, odznaczający się swoim wyglądem.
Obrażenia: Obuchowe


ObrazekBaby Den Den Mushi
Miniaturowa wersja Regular Den Den Mushi. Mieści się on w ręce przy czym jest łatwy do przeniesienia. Jego główną wadą jest słaby zasięg. Można przez nie rozmawiać tylko w obrębie jednej wyspy, komunikacja pomiędzy dwiema wyspami jest w tym przypadku niemożliwa, dlatego w tym przypadku trzeba pamiętać, że w razie kiedy druga osoba posiadająca takie Den Den Mushi opuści wyspę, skontaktowanie się z taką osobą jest praktycznie niemożliwe.
Zasięg: Jedna Wyspa
Osobowość: Spokojne życie z dzieciństwa udzieliło się Hissho, jest bardzo spokojną osobą. Nie można go nazwać kimś kto chętnie przystępuje do walki, może tylko wtedy, gdy naprawdę jest ku temu jakiś sens lub gdy ma to pomóc jego najbliższym. Trauma związana z utratą rodzin doprowadza jednak do tego, że często boi się o swoich przyjaciół i czasami popada w depresję i milczy. Żal mu braku rodziny, świadomie nie szuka nikogo na zastępstwo, jednak czuje się lepiej w takiej rodzinnej atmosferze.
notatki
Ostatnio edytowano 26 wrz 2016, o 17:57 przez Kin Mato, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika

Kin Mato
 
Posty: 80
Dołączył(a): 30 lis 2013, o 15:07
Załoga: Załoga Kina Mato
Sojusz: Rebelianci

Re: Oddział Kina Mato

Postprzez Kin Mato » 14 wrz 2016, o 14:46

Archetyp: Rebeliant
Imię i Nazwisko: Samui
Przydomek: Zimna Snajperka
Rasa: Człowiek
Statek: Mały Samuraj
Pozycja: Nawigator/Sternik
Ranga: Członek rebeliantów
Cena za głowę: 0 Beri
Siła: 0
Szybkość: 1
Wytrzymałość: 0
Siła Woli: 0
Percepcja: 3
Inteligencja: 0

Umiejętność Praktyczna: Nawigacja 2
Styl Walki: Intuicyjny - Strzelectwo 0
Haki Obserwacji: 2
Haki Uzbrojenia: 0
Haki Królewskie: 0

Cechy Specjalne: -
brak
[img]
Zwykły Kompas
Przyrząd służący do nawigacji na zwyczajnych morzach East, South, West, North Blue. Kompas składa się z wąskiej igły magnetycznej położonej na pionowej osi oraz tarczy z podziałką kątową. Kompas ten otrzymuje każdy Nawigator na początku gry.


Obrazek Rewolwer x2
Krótki pistolet z magazynem bębnowym. Pistolet ten mało się różni jeżeli chodzi o zasięg oraz o obrażenia od skałkowego. Jedyne w czym jest lepszy to w tym iż może mieścić w sobie aż 6 naboi na raz dzięki czemu nie trzeba go co chwilę przeładowywać.
Uwagi:
Mimo, że mieści w magazynku 6 naboi ładowanych oddzielnie to pistolet strzela nimi pojedynczo.
Zasięg: 300m
Magazynek: 6 naboi


Shotgun Długa, dwulufowa broń potrafiąca wyrządzić porządne szkody dla przeciwnika. Przypomina większą wersję pistoletu skałkowego z dwoma lufami.
Uwagi:
 • Pistolet ten strzela dwoma nabojami na raz, lecz jeżeli magazynek jest naładowany tylko jednym nabojem można wystrzelić tylko jednym.
Zasięg: 150m
Magazynek: 2 naboje
Cena: 10 000 Beli
Poziom: 1


200 Kul do broni palnej


ObrazekNóż
Małe ostrze, najczęściej używane do krojenia chleba, ale nie zabraknie osób, które nie mając innej broni wymachują nim jak szaleni. Są nawet specjaliści w tej dziedzinie sztuki walki. Nie często widzi się specjalistów od krojenia chleba.
Długość ostrza: 20 cm
Obrażenia: Sieczne; Kłute


ObrazekKastet
Zwykły kastet zakładany na rękę, odznaczający się swoim wyglądem.
Obrażenia: Obuchowe


ObrazekBaby Den Den Mushi
Miniaturowa wersja Regular Den Den Mushi. Mieści się on w ręce przy czym jest łatwy do przeniesienia. Jego główną wadą jest słaby zasięg. Można przez nie rozmawiać tylko w obrębie jednej wyspy, komunikacja pomiędzy dwiema wyspami jest w tym przypadku niemożliwa, dlatego w tym przypadku trzeba pamiętać, że w razie kiedy druga osoba posiadająca takie Den Den Mushi opuści wyspę, skontaktowanie się z taką osobą jest praktycznie niemożliwe.
Zasięg: Jedna Wyspa

Osobowość: Samui jest dosyć cicha i niepewna. Myśli bardziej racjonalnie niż uczuciowo, czym kontrastuje ze swoim kapitanem. Jest z tego tytułu posłuszna i gotowa do poświęceń. Ceni rebeliantów a nienawidzi marynarzy. Hissho jest dla niej jak ojciec.
notatki
Ostatnio edytowano 18 wrz 2016, o 22:08 przez Kin Mato, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika

Kin Mato
 
Posty: 80
Dołączył(a): 30 lis 2013, o 15:07
Załoga: Załoga Kina Mato
Sojusz: Rebelianci

Re: Oddział Kina Mato

Postprzez Kin Mato » 14 wrz 2016, o 14:47

Archetyp: Rebeliant
Imię i Nazwisko: Danang Amos
Przydomek: -
Rasa: Człowiek
Statek: -
Pozycja: Medyk
Ranga: Członek Rebeliantów
Cena za głowę: -
Siła: 1
Szybkość: 1
Wytrzymałość: 0
Siła Woli: 0
Percepcja: 1
Inteligencja: 0

Umiejętność Praktyczna: Medyk 1
Styl Walki: Rokushiki 2
Owoc: Hana Hana no Mi 1
Haki Obserwacji: -
Haki Uzbrojenia: -
Haki Królewskie: -

Cechy Specjalne:
Nazwa Japońska: Quantité Furūru
Pisownia Japońska: 額フルール
Nazwa Angielska/Polska: Ilość Kwiatów
Domyślna Nazwa: Quantité Fleur
Opis: Podstawowa technika, pozwalająca na wyrośnięcie dowolnej części ciała użytkownika na dowolnym podłożu. Część ciała może zostać stworzona tylko w miejscu, które użytkownik jest w stanie określić. Jednorazowe użycie techniki trwa 1 sekundę. Nazwa użytej techniki może zostać zmieniona i zazwyczaj podawana jest w niej liczba stworzonych kończyn (po francusku) i opcjonalnie nazwa stworzonej części ciała.
Uwagi:
 • Część ciała może zostać stworzona tylko w miejscu, które użytkownik jest w stanie określić.
 • Jednorazowe użycie techniki trwa 1 sekundę.
Zasięg: Nieograniczony
Wymagany poziom: 1


Nazwa Japońska: Seimei Kikan
Pisownia Japońska: (生命帰還
Nazwa Angielska/Polska: Life Return
Domyślna Nazwa: Seimei Kikan
Opis: Użytkownik uzyskuje możliwość manipulowania "dowolnymi" funkcjami swego ciała.
Uwagi:
 • Jest to zdolność podstawowa. Wartość bojową mają dopiero jej rozwinięcia.
Wymagany poziom: 1


Nazwa Japońska: Shoka, Kyushu
Pisownia Japońska: (消化 吸収
Nazwa Angielska/Polska: Digestion, Absorption
Domyślna Nazwa: Shoka, Kyushu
Opis: Użytkownik, po użyciu tej techniki, staje się chudy. Technika ta przydaje się by szybko zbić wagę po zdobyciu masy kalorii.
Wymagany poziom: 1
Wymagania: Seimei Kikan

Torba Medyczna
Torba zawierająca wszelkie przedmioty potrzebne dla medyka.


Obrazek Rewolwer x2
Krótki pistolet z magazynem bębnowym. Pistolet ten mało się różni jeżeli chodzi o zasięg oraz o obrażenia od skałkowego. Jedyne w czym jest lepszy to w tym iż może mieścić w sobie aż 6 naboi na raz dzięki czemu nie trzeba go co chwilę przeładowywać.
Uwagi:
Mimo, że mieści w magazynku 6 naboi ładowanych oddzielnie to pistolet strzela nimi pojedynczo.
Zasięg: 300m
Magazynek: 6 naboi


100 Kul do broni palnej


ObrazekKastet
Zwykły kastet zakładany na rękę, odznaczający się swoim wyglądem.
Obrażenia: Obuchowe


ObrazekBaby Den Den Mushi
Miniaturowa wersja Regular Den Den Mushi. Mieści się on w ręce przy czym jest łatwy do przeniesienia. Jego główną wadą jest słaby zasięg. Można przez nie rozmawiać tylko w obrębie jednej wyspy, komunikacja pomiędzy dwiema wyspami jest w tym przypadku niemożliwa, dlatego w tym przypadku trzeba pamiętać, że w razie kiedy druga osoba posiadająca takie Den Den Mushi opuści wyspę, skontaktowanie się z taką osobą jest praktycznie niemożliwe.
Zasięg: Jedna Wyspa


Szabla
Krótka, gruba szabla, z lekko zakrzywionym ostrzem, zaostrzone na krawędzi tnącej, oraz rękojeść często wyposażona w solidną, zgiętą osłonę w kształcie kosza. Jest ona najbardziej znana jako broń używana przy bocznie przez żeglarzy prawdopodobnie dlatego, że jest wystarczająco stabilna, aby ciąć grube liny, płótno, i drewno w taki sam sposób jak maczeta. Jest na tyle krótki, aby korzystać z niego w stosunkowo bliskich odległościach. Wiele niskiej rangi Marines korzysta z tej broni.
Długość ostrza: 80 cm
Obrażenia: Sieczne; Kłute

Osobowość: Danang chce poprawić świat, właśnie dlatego dołączył do Marines. Jednak, wieloletnie zbieranie batów i upokorzenia, zabiły w nim ducha. Sprawiły, że stał się ponury, zdołowany i ciut leniwy. Czasami nie potrafi sobie z tym poradzić, co utrudnia mu funkcjonowanie. Jednak gdy znajduje się w przyjemnym towarzystwie, jest w stanie pobudzić się i powrócić do swoich pozytywnych cech, w ten sposób tworząc tak jakby rozdwojenie charakteru, w jednej sytuacji smutny, ponury, a w drugiej szczęśliwy, ambitny i pełny werwy.
notatki
Avatar użytkownika

Kin Mato
 
Posty: 80
Dołączył(a): 30 lis 2013, o 15:07
Załoga: Załoga Kina Mato
Sojusz: Rebelianci

Re: Oddział Kina Mato

Postprzez Francis » 14 wrz 2016, o 18:54

akcept, podbijaj świat ufam Ci
Obrazek
Francis
 
Posty: 11
Dołączył(a): 30 lis 2013, o 18:22
Załoga: Rainy Clouds


Powrót do Rebelianci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron