Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Orchestra

Znajdziesz tutaj Karty Postaci załóg rebelianckich.

Orchestra

Postprzez Klaus » 30 wrz 2016, o 14:17

Klaus Segadore
Klaus urodził się w stosunkowo małym królestwie w North Blue. Urodził się w handlowej rodzinie która dzięki jego dziadkowi zdobyła wystarczającą fortunę by dołączyc do grona szlachty na wyspie. Rodzina ta zwała się Segadore. Klaus od dziecka był uczony bycia arystokratą. Głównie jak zarządzać by kiedyś móc przejąć interes po swoim ojcu, ale mu samemu na tym nie zależało. Od dziecka po prostu chciał się cieszyć życiem, dlatego rzadko słuchał rodziców co często przysparzało mu kłopotów. W przeciwieństwie od innych dzieci arystokracji które lubiły pastwić się nad biedniejszymi od siebie, Klaus dość szybko zaprzyjaźnił się z grupką dzieci których rodzice pracowali w firmie handlowej jego ojca. Bawił się z nimi codziennie dopóki z jakiegoś nieznanego mu powodu jego rodzice stracili prace w firmie jego ojca, gdyż ta zaczęła mieć kłopoty finansowe. Niedługo po tym po prostu zniknęli razem ze swymi rodzicami. Wtedy właśnie stała się jedyna rzecz za jaką był on wdzięczny swojej matce w całym swoim życiu, gdyż ta zapisała go na lekcje muzyki bo myślała, że nada mu to w końcu szlacheckiego uroku.

Klaus bardzo szybko pokochał lekcje muzyki. Jego nauczycielem był podstarzały człowiek który był członkiem biedniejszej szlachty. Klaus pokochał go bardziej niż ojca, gdyż ten przestawił go do jego prawdziwej miłości jaką była muzyka. Szczególnie uwielbiał grać na skrzypcach w czym z resztą był bardzo dobry, lecz wszystko co dobre musiało się kiedyś skończyć. Staruszek umarł, a bez niego nie miał go kto uczyć grania. Jego rodzice chcieli by skończył już z tym hobby, gdyż już miał 12 lat i powinien się już zacząć uczyć zarządzania od ojca, lecz jak zwykle nasz bohater nie posłuchał rodziców. Zaczął się sam uczyć po kryjomu na wybrzeżu stosunkowo niedaleko od jego domu, lecz nikt nie miał czasu go tam szukać podczas dnia z powodu pracy. W ciągu następnych kilku lat jego pasja pochłonęła go i stał się wirtuozem skrzypiec oprócz tego zaczął incognito przedostawać się do biedniejszej dzielnicy i tam z kilkoma młodzieńcami którzy marzyli o zostaniu kiedyś piratami i zmienieniu swojego życia trenował szermierkę. Klaus zazdrościł im marzeń, bo wiedział, że nigdy nie opuści tej wyspy i kiedyś będzie zmuszony przejąć interes po ojcu i zostać handlarzem.

Jednak kilka tygodni później zaczął mieć nadzieje, gdyż interes ojca podupadał. Inni handlarze zaczęli wygryzać go z biznesu. Lecz to nie trwało długo. Jego ojciec dość szybko znalazł sposób by uratować się od bankructwa, lecz nie chciał jeszcze zdradzić Klausowi co takiego uczynił. W końcu jednak Klaus musiał się poddać zbliżały się jego 18 urodziny, a to znaczyło, że będzie musiał przejąc firmę. Jakiś tydzień przed jego urodzinami jednak wszystko uległo zmianie. Jego ojciec przyszedł do niego z rana i zaczął mówić:

Już niedługo twoje urodziny i myślę, że pora ci pokazać, że nasz firma nie zajmuje się tylko zwykłym handlem. Choć ze mną.

Klaus zdziwiony ubrał się i przypinając swoje wierne ostrze do pasa poszedł za ojcem. Jak się okazało udali się do doków w południowej części miasta, a dokładniej do wielkiego budynku tam się znajdującego który należał do jego ojca. Co Klaus tam zobaczył przeraziło go do szpiku kości. Zobaczył budynek pełen ludzi i nie tylko przykutych łańcuchami do ścian, brudnych i głodnych. Jak się okazało, gdy rodzina Segadore zaczęła mieć problemy finansowe to by utrzymać swój wysoki standard życia zaczęła sprzedać swoich byłych pracowników do niewoli, a gdy okazało się, że to świetny biznes zaczęli łapać i sprzedawać ludzi w całym North Blue. To właśnie w ten sposób w dziwnych okolicznościach zaginęli jego koledzy z dzieciństwa i ich rodziny. Klaus nie mógł dosłownie uwierzyć w to co widzi, a jego ojciec tylko zaczął opowiadać:

Handel niewolnikami to świetny interes. Dość popularny na Grand Line, lecz tutaj w North Blue nie mamy prawie żadnej konkurenci. To mój synu jest przyszłość. Choć do domu opowiem ci wszystko.

W tym momencie Klaus z jakiegoś powodu zaczął słyszeć grę na skrzypcach, a po chwili w ogóle już nie słyszał głosu swego ojca, lecz tylko całą orkiestrę która pięknie rozbrzmiewała w jego umyśle.

Gdy wrócili do domu jego rodzice zaczęli mu opowiadać o ich nowym biznesie i jak to szybko się na nim wzbogacają. Lecz na ten moment Klaus już całkowicie oddał się muzyce. W tym momencie wyciągnął swój miecz i przerywając swojej matce w połowie słowa wbił jej ostrze prosto w serce. Muzyka grała coraz głośniej. Całkowicie zagłuszała krzyki przerażonego ojca od Klausa. Gdy ten próbował reanimować swą żonę Klaus zaczął dyrygować. W tym momencie usłyszał szept w swojej głowie: Pozwól, że ja się zajmę resztą.
Momentalnie Klaus stracił kontrole nad swym ciałem i jakby znalazł się w wielkiej sali koncertowej gdzie dyrygował orkiestrą której dźwięki słyszał cały wieczór. Widział tylko przebłyski jak jego ciało w tym czasie zabija również jego ojca. Następnie udaje się po swoje skrzypce i pali swój rodzinny dom. Tej nocy spłonęło również wiele innych szlacheckich domów po drodze do portu.

Tej nocy jedyne co było słychać w okolicy to krzyki szlachciców oraz piękną pieść graną przez orkiestrę Klausa i jego ciało. Gdy jego koncert dobiegł końca znajdował się już w porcie. Gdzie znów mając kontrole nad swym ciałem uwolnił znajdujących się tam niewolników i razem z nimi uciekł z wyspy.

Kilka dni później dowiedział się od kilku rybaków, że cała jego rzeź została zwalona na grupkę rebeliantów, gdyż widocznie król nie chciał okazać swojej słabości pokazując co jego własna szlachta wyprawia, a Klausa ogłoszono jedynie wygnańcem, gdyż podobno nawet nie próbował bronić swojej rodziny którą tak naprawdę sam zabił.

Przez najbliższe lata odkrył także do kogo należał szept który wtedy usłyszał, lecz to już opowieść na inny czas.


Ladd Russo oraz Lucy
Ladd Russo od zawsze trenował by kiedyś stać się członkiem elitarnej jednostki światowego rządu zwanej Cipher Pol. Chciał się do niej dostać by pomóc światu na swój własny sposób. Nie potrzebował sławy czy chwały. Chciał tylko po cichu eliminować zagrożenia dla zwykłych ludzi. W końcu po wielu latach jego marzenie spełniło się. Należał do jednego z oddziałów Cipher Pola zwanego CP11. Celem jego oddziału było reagowanie na różnego rodzaju ataki na światowy rząd oraz jego członków. Był niezmiernie szczęśliwy, że w końcu robi to o czym zawsze marzył, choć nie okazywał tego zbytnio, gdyż był bardzo cichym człowiekiem. W związku z tym wykonywał każdą powierzoną mu misję jak najlepiej potrafił. Choć już wtedy zauważał okrucieństwo rządu wobec tych zwykłych ludzi których on zawsze chciał ochraniać. Chociaż wiedział, że to dla dobra ogółu,więc nic o tym nie wspominał swoim zwierzchnikom.Lecz wszystko się zmieniło podczas jednej misji.


Zostało mu powierzone zadanie którego wymagało jak najszybszego zakończenia. Musiał zatrzymać rebelie która wybuchła na jednej z wysp należącej do Światowego Rządu.Tamtejszy król chciał jak najszybciej ją zakończyć, gdyż z każdym dniem gdy ludzie zamiast pracować na farmach buntowali się on tracił pieniądze oraz wspólników, lecz znalezienie przywódcy rebelii okazało się trudniejsze niż by się wydawało.Ladd szukał miesiącami,lecz ilekroć znajdował jakiś trop ten szybko się urywał.W końcu jego dowódca zdecydował się na drastyczne środki. Pewnego dnia przyprowadził mu mężczyznę i kazał mu go torturować. Po chwili wyjaśnił jeszcze, że ten człowiek jest podejrzany o współprace z rebelią.Ladd pomimo swoich początkowych skrupułów zaczął tortury,gdyż miał nadzieje,że mężczyzna się szybko przyzna i cała ta rebelia się zakończy dzięki informacjom jakie CP11 w ten sposób zdobędzie.Jednak stało się inaczej. Człowiek który został przysłany na tortury wolał zginąć niż zdradzić swoich przyjaciół rebeliantów i w końcu po wielu męczarniach umarł.Takie sytuacje powtarzały się.Przez następne kilka miesięcy Ladd zostawał zmuszany do mordu na niewinnych ludziach,a każdy z nich mówił to samo:

Wolę zginąć niż wspomóc tego skur...la króla .

Oprócz tego Ladd dowiedział się także wiele innych ciekawych rzeczy o królu i okolicznej szlachcie. Jak to sprzedawał więźniów do niewoli,czy jak zmuszani są do męczącej pracy 18h na dzień tylko by dostać ochłapy pozostawione przez szlachtę.


Wszystko jednak zakończyło się jednego sądnego dnia,gdy do jego sali tortur została przysłana mała dziewczynka.Dziewczynka miała jakieś 10-12 lat,blond włosy i niebieskie oczy. Była także strasznie wychudzona. Zanim jeszcze Ladd zaczął tortury ta płakała za swoimi rodzicami którzy jak się się dowiedział od swego dowódcy zostali zabici gdy próbowali wraz z nią uciec z miasta do rebelii. Ladd umiał się domyślić dlaczego to chcieli zrobić po tym jak wyglądała dziewczynka.Gdyby nie jadła jeszcze przez kilka dni mogła by umrzeć. Gdy dowódca odszedł Ladd nie umaił się zmusić do tortur więc poszedł po trochę jedzenia i nakarmił dziewczynkę która kilka godzin później zdradziła mu swoje imię:Lucy.

Przez następne kilka dni Ladd udając,że ją torturuje, karmił i rozmawiał z małą Lucy.Dość szybko się z nią zaprzyjaźnił.Pewnego dnia postanowił porozmawiać z kapitanem by ten wypuścił Lucy,gdyż ta nic nie wie o rebelii.Wtedy usłyszał,że skoro mała nie ma żadnych informacji ma ją zabic, gdyż takie są rozkazy króla.
Ladd nie mogąc uwierzyć co słyszy zaczał protestować lecz jego kapitan powiedział tylko:

Wszystko to co tutaj robimy to Sprawiedliwość!Tutejszą sprawiedliwość ustala król! Jeżeli on ci każde zabić nawet całą rodzinę robisz to! Gdyż on tutaj reprezentuje Światowy Rząd! Rozumiesz! Wszystko w imię Sprawiedliwości!Absolutna SPra.......!? - nie zdążył już dokończyć tego zdania. Właściwie to były ostatnie słowa jakie kiedykolwiek wypowiedział,gdyż w tym momencie Ladd wzmacniając się Haki wbił mu swój palec prosto w serce naśladując technikę zwaną Shigan.
Tej nocy. Ja wam pokażę prawdziwą sprawiedliwość - powiedział Ladd zaciskając zęby z gniewu.
Następnie wrócił po Lucy zabrał ją do kuchni w bazie i nakazał jej zebrać jak najwięcej zapasów do kilku skrzyni znajdujących się tam.Gdy zapytała dlaczego odpowiedział:

Zabieram ci stąd! Zbierz zapasy,a ja muszę jeszcze coś załatwić. - po tych słowach wybiegł z kuchni.


Pobiegł prosto do sali tronowej króla i nakazał mu zebrać całą okoliczną szlachtę.Gdy ci już się zebrali powiedział jak to rebelianci zabili jego dowódce następnie kazał im wysłać wszystkich żołnierzy znajdujących się w zamku na ich poszukiwania,a on sam zostanie tutaj ich chronić. Gdy ci wykonali już poleceni Ladd uśmiechnął się tylko i powiedział:

Teraz pokaże wam sprawiedliwość!

Po chwili pokrył całe swoje ciało Haki zbrojenia i zaczął brutalnie ich mordować.Potrwało to tylko kilka minut, gdyż żaden z nich nie potrafił się obronić przed atakami Ladda. Gdy straż wróciła było już za późno Ladd właśnie dusił ostatniego z żywych czyli samego króla. Szybko następnie znokautował strażników i wrócił do kuchni.

Tam pierwsze co zrobił przytulił Lucy i zaczął płakać i przepraszać za wszystko co robił przez ostatnie pół roku. Lucy tylko uśmiechnęła się pogłaskała go po głowie i powiedziała:
Już, już wszystko będzie dobrze

Następnie razem ruszyli do portu, tam ukradli lodź marynarki i odpłynęli z tej przeklętej wyspy.Kilka dni później przeczytali artykuł w gazecie gdzie było napisane,że cała ta rzeź została zwalona na rebelie,lecz było już za późno.Widocznie dzień po ich odpłynięciu rebelia naprawdę zaatakował pałac,a osłabieni marynarze znajdujący się tam nie mieli szans. Więc królestwo zostało wyzwolone i ustanowiono nowego króla.

Lad wraz z Lucy podróżowali następnie razem przez około rok,aż do momentu gdy Ladd zdecydował,że nie może z nią zostać na zawsze. To w końcu zbyt niebezpieczne, gdyż marynarka na pewno będzie go szukać.Na jeden z wyspo którą odwiedzali na Grand Line zostawił dziewczynkę w sierocińcu uprzednio płacąc za jej wykształcenie i bez pożgania odszedł zostawiając jej tylko karteczkę, że nie może jej narażać.

Mała Lucy jednak była sprytną dziewczynką.Ukradła swej opiekunce pieniądze zostawione na naukę i wkradła się na statek,gdzie przekonała miłego kapitana, że będzie przydatna i zapłaci za swój pobyt i wypłynęła w morze. Zdecydowała się stać silna i kiedyś odnaleźć Ladda. A znała tylko jeden sposób by stać się silną. Pamiętała z opowieści które opowiadał jej matka na dobranoc o wojowniczym plemieniu Kuja i jej pięknej i potężnej królowej i właśnie tam zdecydowała sie udać nasz mała bohaterka.


BRAK JOLLY ROGERA

ŁÓDKA
Nazwa statku: Łódka
Pojemność statku: 3
Główny materiał: Drewno
Dodatkowy materiał: Drewno
Cena: 750 000


Opis: Najprostszy z ogólnodostępnych statków, łódka idelanie nadaje się dla samotnych podróżników lub niewielkich grupek. Na statku miejsca spokojnie znajdą 3 osoby. Łajba ta nie posiada żadnych przestrzeni zamkniętych czy innych pokoi, a za magazyn robi kilka skrzynek pod ławką. Pojedyńczy żagiel i wiosła to podstawowy napęd tego pojazdu. Plusem tego statku jest duża prostota w dokonywaniu napraw jak i nawigowania jednostką.
Uszkodzenia:

Magazyn:
[b]Wyposażenie
:

White Den Den Mushi
Den Den Mushi mogące być podłączonym do innego Den Den Mushi. Wysyłają fale psychiczne, które uniemożliwiają przechwycenie połączeń; w taki sposób, są one przeciwieństwem czarnego Den Den Mushi. Są one bardzo rzadkie.
Zasięg: N/D
Wymagania: N/D
Cena: 100 000 Beli

Regular Den Den Mushi
Den Den Mushi służące do kontaktowania się z innymi. Są za duże by wygodnie je nosić, ale zakres ich zasięgu jest znacznie większy niż ich mniejszego odpowiednika. Mogą również służyć jako fax.
Zasięg: Cały Świat
Koszt: 10 000 Beli

Uzbrojenie:

Wymagana liczba osób do obsługi i poruszania sie stakiem: 1
Wymagany poziom nawigatora do sterowania statkiem: 1
Wymagany poziom cieśli do zbudowania statku oraz dokonywania napraw: 1
"True Justice is coming for everyone who deserves it" Ladd The Accuser.
Avatar użytkownika

Klaus
 
Posty: 8
Dołączył(a): 23 sie 2014, o 19:23
Załoga: Orchestra

Re: Orchestra

Postprzez Klaus » 6 paź 2016, o 21:46

Archetyp:Rebeliant
Imię i Nazwisko:Klaus Segadore
Przydomek:"Mad Fiddler"
Rasa:Człowiek
Statek:Łódź
Pozycja:Kapitan
Ranga:Członek
Cena za głowę:0
Siła:2
Szybkość:3
Wytrzymałość:2
Siła Woli:0
Percepcja:2
Inteligencja:0

Umiejętność Praktyczna:Muzyk - 2
Styl Walki: Saishuu Kashou -3
Haki Obserwacji:
Haki Uzbrojenia:1
Haki Królewskie:

Cechy Specjalne:
Nazwa Japońska: Togatta Senshu
Pisownia Japońska: シャープボウ
Nazwa Angielska/Polska: Sharp Fiddlestick/ Ostry Smyczek
Domyślna Nazwa: Togatta Senshu
Opis: Użytkownik tworząc własną sztukę walki stworzył tez swój własny specjalny sposób grania na skrzypcach. Unikatwe w nim to, że potrafi grac na swych skrzypcach używając swego ostrza zamiast smyczka.
Uwagi: N/D
Obrażenia: N/D
Zasięg: N/D
Wymagany poziom: 1
Wymagania: Poziom umiejętności praktycznej muzyka co najmniej 1.

Nazwa Japońska: Tsuyomi
Pisownia Japońska: フォルテ
Nazwa Angielska/Polska: Forte
Domyślna Nazwa: Forte
Opis: Użytkownik wytwarza używając swoich skrzypiec fale dźwiękowe które zaczynają wirować wokół jego miecza(technika użyteczna jedynie,gdy używa się również techniki Togatta Senshu innymi słowa grając na skrzypcach używając miecza). Następnie wyrzuca je z ostrza w dowolnym kierunku tworząc strumień fali dźwiękowych który zadaje rany cięte oraz odpycha przeciwników.
Uwagi: N/D
Obrażenia: Sieczne;
Zasięg:
Saishuu Kashou 1-4: Do 30 metrów.
Saishuu Kashou 4-7: Do 50 metrów.
Wymagany poziom: 3
Wymagania: N/D
Nazwa: Bloody Rose
Opis: Jest to muzyczny instrument strunowy z grupy smyczkowych. Służą do grania muzyki. Ten model ma czerwony kolor podobny do krwi oraz specjalne wzmocnione struny, by nie można ich było przeciąć,gdy jako smyczka używa się miecza.
Wymagania: N/D
Cena: 10000 Beli
Właściciel: Klaus
Poziom
: I

Nazwa: Brightroar
Opis: Ten typ mieczy wyróżnia się tym że ma cieńsze ostrze z bardzo ostrym końcem. Walcząc nim używa się głównie pchnięć choć jest też zdolny do cieć. Jego rękojeść jest rozbudowana by utrudnić przeciwnikom atak w dłoń w której trzyma się ten miecz. Miecz jest ten także lżejszy od typowych katan.
Długość ostrza: 65 cm
Obrażenia: Kłute; Sieczne;
Cena: 10 000 Beli
Poziom: I
Wygląd:Klaus mierzy 180 cm wzrostu i waży jakieś 75 kg.Ma średniej długości czerwone włosy oraz krwiste oczy.Bardzo dużo się uśmiecha,lecz każdy jego uśmiech jest inny. Istnieje uśmiech szczęśliwego Klausa,ale także tego który już trochę nie kontaktuję z naszą rzeczywistością.
Osobowość:Klaus jest pogodnym młodzieńcem który kocha muzykę i dlatego kiedy tylko może gra na swych ukochanych skrzypcach.Lecz głęboko w nim kryje się mrok. Mrok który wychodzi na wierzch,gdy tylko zaczyna słyszeć w swojej głowie orkiestrę. Wtedy to ten drugi przejmuję kontrolę i najlepiej wtedy się nie zbliżać.
notatki
Ostatnio edytowano 6 paź 2016, o 23:15 przez Klaus, łącznie edytowano 1 raz
"True Justice is coming for everyone who deserves it" Ladd The Accuser.
Avatar użytkownika

Klaus
 
Posty: 8
Dołączył(a): 23 sie 2014, o 19:23
Załoga: Orchestra

Re: Orchestra

Postprzez Klaus » 6 paź 2016, o 23:00

Archetyp:Rebeliant
Imię i Nazwisko:Ladd Russo
Przydomek:"Ladd the Accuser"
Rasa:Człowiek
Statek:Łódź
Pozycja:Nawigator
Ranga:Członek
Cena za głowę:0
Siła:4
Szybkość:2
Wytrzymałość:2
Siła Woli:0
Percepcja:2
Inteligencja:0

Umiejętność Praktyczna:Nawigator - 1
Styl Walki:Rokushiki - 2
Haki Obserwacji:
Haki Uzbrojenia:1
Haki Królewskie:

Cechy Specjalne:
Nazwa Japońska: Soru
Pisownia Japońska:
Nazwa Angielska/Polska: Shave
Domyślna Nazwa: Soru
Opis: Użytkownik zwiększa swoją prędkość.
Uwagi:
  • Na czas trwania techniki szybkość użytkownika wzrasta o 2 punkty.
Wymagany poziom: 2 - koszt liczony co metr

Nazwa Japońska: Rankyaku
Pisownia Japońska: 嵐脚
Nazwa Angielska/Polska: Storm Leg
Domyślna Nazwa: Rankyaku
Opis: Użytkownik, przy niesamowitej prędkości, robi zamach nogą. W efekcie wysyła cięcie w postaci sprężonego powietrza.
Obrażenia: Sieczne;
Wymagany poziom: 2

Nazwa Japońska: Shigan
Pisownia Japońska: 指銃
Nazwa Angielska/Polska: Finger Gun
Domyślna Nazwa: Shigan
Opis: Użytkownik, przy dużej prędkości, przebija daną materię przy użyciu wyprostowanego palca.
Obrażenia: Kłute;
Wymagany poziom: 2

Nazwa Japońska: Jugon
Pisownia Japońska: 獣厳
Nazwa Angielska/Polska: Stern Beast
Domyślna Nazwa: Jugon
Opis: Użytkownik uderza przeciwnika przy użyciu pięści, przy takiej samej prędkości jak przy Shigan.
Obrażenia: Obuchowe;
Zasięg: Bezpośredni
Wymagany poziom: 2
Wymagania: Shigan
Zwykły Kompas
Przyrząd służący do nawigacji na zwyczajnych morzach East, South, West, North Blue. Kompas składa się z wąskiej igły magnetycznej położonej na pionowej osi oraz tarczy z podziałką kątową. Kompas ten otrzymuje każdy Nawigator na początku gry.

Jeżeli mogę to też zatyczki do uszu i paczka fajek.
Wygląd:Ladd jest postawnym i przystojnym mężczyzną. Chodzą słuchy, że niedługo dobije 30. Ma średniej długości czarne włosy i zawsze ma na sobie czarny garnitur oraz kapelusz.Rzadko kiedy można go zauważyć bez papierosa w ustach.
Osobowość:Ladd jest zwykle bardzo spokojną osbą,lecz czasami lubi sie pośmiać. To sie jednak zmienia podczas walki. Wtedy staje się nadzwyczaj agresywny szczególnie jeżeli walczy z kimś kto według niego zasłużył na śmierć. Stąd jego przydomek Oskarżyciel.
notatkiJeżeli dobrze policzyłem to a obydwu wydałem 160 EP jak powinienem :)
"True Justice is coming for everyone who deserves it" Ladd The Accuser.
Avatar użytkownika

Klaus
 
Posty: 8
Dołączył(a): 23 sie 2014, o 19:23
Załoga: Orchestra

Re: Orchestra

Postprzez Francis » 7 paź 2016, o 22:51

Akcept
Obrazek
Francis
 
Posty: 11
Dołączył(a): 30 lis 2013, o 18:22
Załoga: Rainy Clouds


Powrót do Rebelianci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron