Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

FAQ

Znajdziesz tutaj przydatne działy, które posłużą ci w odpowiednich chwilach.

FAQ

Postprzez Qulob » 14 gru 2013, o 19:13

FAQ

1. Gdzie się ściąga tą grę?
Jest to gra forumowa. Nie posiada żadnego klienta.
2. W jakich czasach rozgrywa się fabuła?
Fabuła rozgrywa się 22 lata po śmierci Gol D. Rogera, czyli w tych samych czasach co rozpoczyna się manga oraz anime One Piece.
3. Co z Wolą D. na forum?
Na One Piece Adventure jak na razie nie ma możliwości dodania litery D. do nazwiska. Jest to spowodowane zbyt małą wiedzą na ów temat.
4. Co to znaczy N/D?
N/D oznacza "Nie Dotyczy".
5. Na czym polega tutejszy system czasu?
Nie obowiązuje tutaj jako taki system czasu. System czasu prowadzi do zwykłych kolizji fabularnych. Odmierzanie tego jaka jest godzina, miesiąc lub rok okazuje się zbędne. U jednej z osób (w przygodzie) przez 1 rok w prawdziwym świecie może minąć dopiero 1 miesiąc, a u innej 2 lata.
6. Co oznacza [x] przed tematami?
Ten znak oznacza iż dany styl walki, owoc bądź cokolwiek podobnego nie zostało dokończone.
7. Kto może być MG?
MG może być każdy gracz. Aby stać się mistrzem gry nie trzeba dodatkowych kont bądź specjalnych zgłoszeń. Wystarczy mieć KP.
8. Czy tematy w dziale "Punkty" uzupełnia się przed akceptacją KP?
Tak.
9. Czy można wydawać pieniądze "na start"?
Tak.
10. Czy można mieć kanoniczny avatar?
Tak, ale tylko kiedy nie będzie miał powiązania z imieniem i nazwiskiem właściciela.
11. Ktoś z mojej rodziny też chce pograć (na tym samym IP), czy w tym przypadku mam zezwolenie na multikonto?
Tak, ale uprzednio trzeba powiadomić o tym admina.
12. Czy mogę spotkać w przygodzie kanoniczne postacie, jak np. Załogę Słomkowego Kapelusza?
Kanoniczne postacie są ograniczone do minimum. Wystarczy spojrzeć w dział pokazujący karty NPC, a będziemy wiedzieli jakie z nich istnieją w naszym świecie.

Qulob
Administrator

Powrót do Przydatne działy